עלינו

על DIFF

הרבה חברות בישראל עושות פרסום דיגיטלי מבוסס תקציב אך מעטות החברות  המציעות תכנים המבדלים את המוצר מהשוק ומחנכים לרכישה. DIFF הינה סוכנות הדיגיטל המובילה בישראל בנושאי מחקר דיגיטלי וניהול תוכן אורגני וקמפיינים ברשתות חברתיות. העבודה מבוססת בעיקר על הפסיכולגיה של הצרכן, יצירת מותג וניהול אסטרטגיה לאורך זמן שמובילה לתוצאות מעולות. DIFF מתמחה בניהול אסטרטגיית דיגיטל ושילוב של תכנים ברשתות חברתיות, ניהול תכני אתר ובלוג, בניית ויישום של אסרטגיית מדיה 360, כולל ניהול קמפיינים על בסיס פילוח מדוייקים. לחברה הצלחות רבות בישראל ובעולם בפרוייקטים בטווחים שונים שהעיקר בהם הוא מכירות והמרות באתר.  יתרון בולט של DIFF הינו ישום תוצאות מחקר על קהלי היעד באופן מתמשך, דבר היוצר התאמה מלאה בין מה שהלקוח מצפה לו לבין מה שהחברה מציעה ללקוח בסופו של דבר.

 

לדיף נסיון רב בשווקים מגוונים כגון  אוכל ויין, מוזיקה והופעות, ספורט, אופנה, עסקים, אומנות, פוליטיקה וממשל, נדלן, ותחום הלימודים לימודים וההעשרה. בנוסף לחברת דיף מאגרי מידע עצומים (קהלים של עשרות מיליונים) במדינות גדולות כמו ישראל, ארצות הברית, גרמניה, ורוסיה. כל הנכסים האלה הם נכסיה הבלעדיים של דיף ומהווים יתרון גדול מאוד בבניית קמפיינים יעודיים לשווקים השונים על פי בסיסי פילוח משתנים.

  • Contact Oren On Whatsapp

כיהן כראש מחלקת שיווק של אוניברסיטת WITS ביוהנסבורג (מדורגת בין 150 האוניברסיטאות הטובות בעולם), ייעץ לגוגל דרום אפריקה, לרימקס דרום אפריקה, ופרוייקט מיתוג הרכבת הקלה של יוהנסבורג. בישראל הוא חבר סגל וראש התוכנית לשיווק דיגיטלי במרכז האקדמי פרס, ומרצה בכיר במכללת נתניה. עובד בשיתוף פעולה עם חברות אמריקאיות כגון וולמארט, אמזון, סירס, איביי, וג'ט. מתווה אסטרטגיית דיגיטל לאתרי אי קומרס בארץ ובארצות הברית, בניהם  לאתר אי קומרס אמריקאי שנבחר על ידי גוגל כאחת מ40 החברות המבטיחות לשנת 2015. התווה את אסטרטגיית הדיגטל של חברות גדולות בשווי של 2 מיליארד דולר.

ד"ר אורן דיין
  • Liron Facebook
  • Contact Liron On Whatsapp

מומחה לניהול תכנים וקמפיינים ברשתות חברתיות, יצירת סוגי תכנים שונים וניהול קמפיינים מורכבים. בעל ידע נרחב בנושא טירגוט ופילוח, והקמת קרוס קמפיינים ברשתות השונות. מומחה בעבודה על פלטפורמות לניהול קמפיינים, רשת המדיה, פופ אפים ופואנדרים, קמפיין לידים והמרות, ריטרגטינג / רימרקטינג וכו. אחראי על הצלחות החברה עם לקוחות בישראל, גרמניה, רוסיה וארצות הברית בכל הקשור לטראפיק אורגני ומימוני כאחד. מנהל גם את צוות הקריאטיב, הבלוגרים וכותבי התכנים של החברה בארץ ובחו"ל.

לירון מילוא

K

n

o

w

l

e

d

g

e

will get you from A to B.

will take you everywhere.”

i

m

a

g

i

n

a

t

i

o

n

Albert Einstein