top of page

10 הבלוגים המומלצים ביותר לקידום אתרים לשנת 2018


מחפשים לשפר את קידום האתר שלכם ?

הבלוגים האלה נבחרו על ידי HAFFPOST ל-10 הבלוגים שיכולים לעזור לשפר את דירוג האתר בגוגל ביעילות מירבית

הטכנולוגיה משתנה כל הזמן, פלטפורמות משתנות מהר מאוד, וקריאת בלוגים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר מעודכנים לגבי אסטרטגיות טובות, דרכי ביצוע ודרכי חשיבה. אני מציע כאן כמה בלוגים SEO שכדאי לקרוא על בסיס קבוע.

1. הבלוג של Google - The Google Search Blog

גוגל הוא מנהיג בלתי מעורער של מנועי החיפוש. הבלוג הרשמי של מנוע החיפוש Google הוא מקור נהדר לעקוב אחריו כדי להתעדכן במה שמתרחש בעולם החיפוש כדאי מאוד לעקוב מקרוב אחרי מה שיש לגוגל להגיד על עולם מנועי החיפוש כי בסופו של דבר כל האתרים ומקדמי האתרים מנסים בכל כוחם לספק את צורכי הבוטים של גוגל על מנת להיסרק יותר טוב ובכח להגיע לדירוג יותר טוב. קריאת הבלוג של גוגל תאפשר לנו לקבל מידע אמין וזמין ולבצע את השינויים המומלצים באופן מיידי.

2. Moz

כבר משנת 2004 בונה MOZ כלים שהופכים קידום אתרים ושיווק inbound להרבה יותר פשוט. בקרב מקדמי האתרים המיקצועיים MOZ נחשב לאחד האתרים המהימנים ביותר עבורם גם אם אתם חדשים בתחום קידום האתרים האורגני, צריך רענון, או רוצה ללמוד דברים חדשים, MOZ יציע לכם תוכן רלוונטי ועדכני בכל שלב. בנוסף MOZ מציע מדריך למתחילים לכל אלה שרוצים לפצוח בקריירה של מקדם אתרים.

3. Search Engine Journal

זהו אחד הבלוגים המשגשגים ביותר בתעשיית קידום האתרים האורגניים. התוכן מפורט ועדכני והבלוג מביא חדשות תכופות מעולם הקידום האורגני. הבלוג הזה נחשב גם לטוב ביותר בכל הקשור לסיקור חדשות הקידום ומדריכי ביצוע מסוגים שונים. דרך עולם החדשות יודע הבלוג להציע תכנים מדוייקים המבוססים על הצרכים האמיתיים של עולם הקידום וגם לעזור בקידום האתרים השונים על פי המדריכים הקיימים באתר.

4. Search Engine Land

זה עוד בלוג שחובה לעקוב אחריו השנה כדי לקבל הבנה עמוקה יותר של עולם קידום האתרים המתחדש. גם האתר הזה נותן את נקודת מבטו על שיטות עבודה מומלצות, חדשות, עידכונים קריטים. לעתים קרובות מעמיק הבלוג מאוד בניתוחיו לכיון הטכני של SEO וכולל ניתוחים של מומחים, עיצות, ושיטות עבודה. בנוסף מציע הבלוג תכנים לעולם הSEM והPPC של גוגל.

5. Yoast

Yoast ידוע כאחד הכלים הטובים ביותר לקידום אתרי וורדפרס, הבלוג מציע מדריכים מסוגים שונים על איך למקסם את מאמצי הקידום תוך שימוש בטכניקות ייעודיות לתוסף שלהם. בנוסף הבלוג מחולק לשני חלקים עיקריים, העולם הטכני של קידום האתרים, ועולם התוכן של קידום האתרים. האתר מלא בטיפים לקידום אתרים ומתאים לכל מי שרוצה להתמקצע על המערכת שלהם לקידום האתר. הם גם מציעים קורסים מקוונים והכשרות שונות ומעמיקות על התוסף הפופולרי מאוד שלהם. מומלץ מאוד למי שיש לו אתר וורדפרס חדש ורוצה להתחיל לקדם אותו באופן אורגני דרך התוסף הייעודי.

6. MonsterInsights

על מנת לעקוב אחר מאמצי קידום האתר שלכם ולמקסם את התוצאות, חשוב לחבר את האתר עם גוגל אנליטיקס. MonsterInsights נחשבת לדרך הטובה ביותר לממשק את האתר עם גוגל אנליטיקס על מנת לקבל את המידע החשוב לצורף קידום האתר. MonsterInsights הוא גם מקום מצויין לקבל טיפים, שיטות עבודה מומלצות וטכניקות שימוש באנליטיקס ודרכים להטמעה טובה יותר של האפליקציה.

7. Search Engine Watch

Search Engine Watch פותח על ידי דני סאליבן בשנת 1996, וכוונתו היתה לספק חדשות ומידע על מנועי החיפוש ובראשם גוגל. הוא כולל כמה מדריכי שיווק מהמובילים באינטרנט המסייעים לכל בעל אתר להרחיב את טווח ההגעה שלו לקהלים ולהגדיל את העסק. לבלוג יש תכנים המיועדים לעולם השיווק הדיגיטלי, לקידום אתרים מבוסס מקום, קידום אתרים לניידים, וקידום וידאו וסרטונים כך שתקבלו תובנות מועילות וחדשות מובילות ממומחי חיפוש.

8. Ahrefs

הרחק בסינגפור, Ahrefs הוא כלי קידום אתרים מוביל המסייע להגדיל את הטראפיק המגיע לאתר ממנועי החיפוש. בבלוג שלהם, הם מביאים טיפים SEO חיוניים, הדרכות, קייס סטאדיס ומאמרי דעה ממובילי התעשייה השונים. אם תרצו לשפר את כישורי קידום האתרים שלכם, תוכלו למצוא קטעי וידאו של האקדמיה Ahrefs שבדרך כלל יעילים במיוחד. האקדמיה שלהם תלמד אתכם כיצד לזהות הזדמנויות הטמונות בזנב ארוך, ליצור קישורים נכנסים לאתר, ולשפר את קידום האתר באופן משמעותי.

9. OptinMonster

תנועה אורגנית לאתר היא רק חלק אחד של המשוואה. ישנם עוד חלקים חשובים למשוואה הזאת כגון המרת מבקרים באתר ללקוחות, קניה חוזרת, נאמנות וכו. OptinMonster הוא אחד הבלוגים הטובים ביותר לנושא של אופטימיזציה להמרות באתר, אשר מכסה גם היבטים שונים של נושא קידום האתרים החל מחקר מילות מפתח, צ'ק ליסטים לקידום אתר ועולמות תוכן מגוונים לקידום.

10. Backlinko

Backlinko הוא בלוג המנוהל על ידי בריאן דין זה ועוסק בנושאים של WHITE HEAT SEO. הדבר הטוב ביותר בבלוג הזה הוא שיש בו עשרות מדריכים מלאים הכוללים צילומי מסף והסברים מפורטים שיכולים לעזור לכל אחד לעסוק בקידום אתרים באופן הרבה יותר מקצועי ונכון.

כאשר מדובר בקידום אתרים אורגני, תמיד אפשר להשתפר בנושא של ייעול מילות מפתח ומיקודן. כדאי להשקיע בזה מאמץ ומחשבה, הלוג מציע הדרכות מסודרות ומבטיח שיפור לאורך זמן כל עוד עוקבים אחרי התוכן ומיישמים את שיטות העבודה המומלצות.

80 views0 comments
bottom of page